Trenere, oppmenn og arrangementansvarlig Toten HK yngres Sesongen: 2014/2015
LAG TRENER HJELPETRENER OPPMANN ARR.ANSVARLIG
Gøy med håndball Navn: Hanne Løvlien Anne Lene Solberg
Tlf: 91824103 95166324
e-mail: hannelovlien@gmail.com asolb3@online.no
J 2007 Navn: Ole Morten Aaslund Ida Kaste Camilla Revelj
Tlf: 90954983 94277551
e-mail: olemorten.aaslund@nemko.com idkast@online.no crevelj@gmail.com
G 2007/ 2006 Navn: Idun Dalberg
Tlf: 99365441
e-mail: i-dalber@online.no
J 2006 Navn: Lars Trondal Iren Roa Iren Roa / Lars Trondal
Tlf: 41043662 92457489
e-mail: lars.trondal@icloud.com roaire@online.no
J 2005 Navn: Monica Farås Eng Line Strandbakke Anna Jarzab Pål Halvorsrud
Tlf: 95116601 99530858
e-mail: monicafaraas5@hotmail.com line.st@online.no jarzab.anna.aj@gmail.com phalvo@online.no
Navn: Camilla Kjelstad Forø Lise Røise Cato Rundhaug
G 2005 Tlf: 98664560 93408207
e-mail: camkhag@hotmail.com lise.roise@bbnett.no cato.rundhaug@gmail.com
J 2004 Navn: Idar Myrland Guro Grindvoll Jensen Idun Dalberg Idun Dalberg
Tlf: 46617296 97541882 99365441 99365441
e-mail: starumstoppen@gmail.com gurjen@online.no i-dalber@online.no i-dalber@online.no
Navn: Marte Ørud Lindstad Trond Olav Gran Silje Aschehoug Silje Aschehoug
J 2003 Tlf: 99592692 47384210 40616264 40616264
e-mail: marteorud@hotmail.com trond.olav.gran@norgespost.no silje.aschehoug@sintef.no silje.aschehoug@sintef.no
G 2003 + 2004 m/Lena Navn: Rune Brønstad Brede Melbye Mona Bøe (Lena) Janne Stensrud (Lena)
Tlf: 95972235 47027319 45673306
e-mail: rune.bronstad@gjovik.kommune.no bre.melb@gmail.com monaboe@live.no janne.stensrud@gmail.com
Navn: Ine Larsstuen Linda Storihle Sørbo Linda Storihle Sørbo Martine Henriksen
J 2002 Tlf: 99405903 95071666 95071666
e-mail: stig-la@online.no linda.storihle@yahooo.com linda.storihle@yahooo.com martine-kn@hotmail.com
G 2002 Navn: Morten Granlund Anne Britt Kjørstad Line A. Houg Line A. Houg
Tlf: 97744747 48200424 41410596 41410596
e-mail: imgr@udi.no abkjorstad@gmail.com line.anett.houg@dnb.no line.anett.houg@dnb.no
Navn: Patrick Bours
Tlf:
e-mail:
J2001 Navn: Heidi Brudeli Miriam K. Gjestrumbakken Jorun Nilsen Kjell Erik Haugen
Tlf: 91534349 90149782 97748413 95180762
e-mail: brudeli93@gmail.com mkg_93@hotmail.com jorun.nilsen@eidsivaenergi.no kjhaug@onlin.no
Navn: Ronny Hasli
Tlf: 90940687
e-mail: rohasl@online.no
G 2001 Navn: Håvard Hvamstad Mina Gjestvang Stig Enevoldsen (info) Arnette Frydenberg
Tlf: 94175464 90566819 95284670 99010425
e-mail: H.hvams@hotmail.no mina.gjestvang@hotmail.no stig.ene@online.no hefryd@online.no
Navn: Maren Sveen Unni Skeie (kamper)
Tlf: 41476528
e-mail: marensvenn@hotmail.com unniost@hotmail.com
J 2000 Navn: Ann-Beate Alm Jakob Brudeli Else Marie K. Grønnerud Bente Hoel Holthe
Tlf: 98884408 48149775 48043108 41536805
e-mail: ann_beatealm@hotmail.com brudeli97@gmail.com elsemarie@bbnet.no b.b.holthe@grantaralrud.com
Navn: Arnt Ivar Holmstad (styrke/kondis)
Tlf: 97779782
e-mail: arnt.ivar.holmstad@tryg.no
G 2000 Navn: Thomas Nyland Karin Johnsrud Mona Strandum Liv Gjerdalen
Tlf: 93491941 48072999 90579601 90974741
e-mail: thomas.nyland@if.no karinjohnsrud@hotmail.com mona.strandum@dalkia.no ligjerda@online.no
J 1999 Navn: Bjørn Rune Hansen Øyvind Elnæs (styrke/kondis) Anne Line Kihle
Tlf: 90739859 90880984 91153395
e-mail: bjornrune.hansen@didriksons.com oyvind.elnes@sullandbil.no anne.line.kihle@gmail.com
G 1999 Navn: Idar Myrland Siri Hvamstad Laila Nyborg Gunn Irene Ødegårdstuen
Tlf: 46617296 41604018 97137268 96226051
e-mail: starumstoppen@gmail.com siri.hvamstad@gmail.com laila.nyborg@vestre-toten.kommune.no oeroedeg@msn.com
Powered by: Bloc